קורס הכרות עם ACT

ימי ב' 14,21,28 ביולי בשעות 18:00-21:00

מנתחי/ות התנהגות או סטודנטים/ות בתחום? הצטרפו אלינו לקורס מעמיק המשלב בין ידע תיאורטי, מחקרי ומעשי, במהלכו נציג מהו אימון בקבלה ומחויבות (ACT) ואת היישומים הקליניים שלו בעבודת מנתח/ת ההתנהגות עם ילדים ומבוגרים, בעלי התפתחות תקינה ובעלי צרכים מיוחדים.

בסדנה מעשית זו יקבלו המשתתפים כלים יישומיים לשימוש באימון בקבלה ומחויבות (Acceptance and Commitment Training). אקט הינה גישה טיפולית המשתייכת לגל השלישי של הטיפולים ההתנהגותיים-קוגניטיביים, שמתמקדת בשינוי התנהגות על ידי הגברת "גמישות פסיכולוגית" – כלומר, הגברת התנהגויות שמקרבות את האדם לעבר מי ומה שחשוב לו, תוך פיתוח "עמידות" ל"הפרעות" הנגרמות על ידי ארועים פרטיים. 

 

ניתן להעזר בגישה במגוון הקשרים בהם פועלים מנתחי התנהגות. לדוגמא- אקט מאפשר לבצע הערכה תפקודית (functional assessment) של הקשיים שגורמים לבעיות היישום של המונחים שלנו (מטופלים, הורים, צוותים חינוכיים ומטפלים אחרים), ולהציע תכנית התערבות שתגביר את מהימנות היישום ושיתוף הפעולה שלהם. יתרה מכך, אקט הינו כלי טיפולי עוצמתי, שמאפשר למנתחי התנהגות לעבוד עם המטופלים שלהם על התנהגויות שלא ניתן לראותן - הכוונה לרגשות, למחשבות, לדאגות, לרצונות, לחלומות, לפחדים - לכל אותן התנהגויות ורבאליות פנימיות שלא ניתן לראות על פני השטח, אולם בעלות השפעה אדירה על ההתנהגות הנצפית של האדם, ועל הרווחה הנפשית שלו. 

תכני הקורס:

  • הכרות עם הרקע לצמיחת ACT – הגל הראשון (ABA) והשני (CBT) בפסיכולוגיה התנהגותית-קוגניטיבית, והתאוריה שעומדת בבסיס מודל האקט - תאוריית מסגור הזיקות (RFT - Relational Frame Theory).

  • הכרות והבנה מעמיקה של מודל ה-ACT ומשושה הגמישות על כל חלקיו: קבלה, הפרדה קוגניטיבית, קשיבות, עצמי גמיש, זיהוי ערכים והתנהגות מחויבת.

  • הכרות עם כלים טיפוליים בעבודה עם ACT – המטריקס, נקודת הבחירה, מטאפורות ותרגולים חווייתיים.

  • שימוש במודל ה-ACT בעבודת מנתח ההתנהגות – המחשה והדגמה לאופני העבודה עם המודל בעבודה התנהגותית עם ילדים, הורים וצוותים חינוכיים. נדגים כיצד ניתן להשתמש במודל הן בעבודה פרטנית (עם ילד, הורה, מורה) והן בעבודה קבוצתית (לדוגמא עם כיתה, עם משפחה או עם צוות חדר מורים).

חשוב לדעת:

  • הקורס הינו מקוון - המפגשים יערכו דרך ה-ZOOM.

  • 3 מפגשים, כל אחד 3 שעות- 14, 21, 28 ביולי, בין השעות 18:00-21:00 (סה"כ 12 שעות אקדמיות).

  • מחיר מלא: 570 ש"ח. מחיר בהרשמה מוקדמת (עד 5/7 כולל) : 495 ש"ח.

  • הקורס מוצע במחיר מיוחד ללקוחות החוזרים והאהובים שלנו. מחיר מלא ללקוחות חוזרים של המרכז לניתוח התנהגות (השתתפו בשלושה אירועים ומעלה): 550 ש"ח. ובהרשמה מוקדמת: 475 ש"ח. לקבלת ההנחה אנא פנו אלינו במייל ל: office@israelab.com.

  • משתתפים שרוצים להמשיך איתנו לקורס המעמיק בנושא "הדרכת הורים במודל המשלב ניתוח התנהגות ואקט" יהנו מהנחה נוספת ברישום - 440 שח, במקום 475 שח (ברישום מוקדם) או 515 שח במקום 550 שח (מחיר מלא). לקריאה על הקורס - לחצו כאן. במידה ואתם מעוניינים לרכוש קורס זה בהנחה, אנא סיימו ראשית את רכישת הקורס בנושא הדרכת הורים ופנו אלינו במייל ל: office@israelab.com.

צרו איתנו קשר