להורים ולמשפחות


כל הורה רוצה את הטוב ביותר עבור הילד שלו, אבל לפעמים המציאות מפגישה אותנו עם אתגרים וקשיים. זה חלק טבעי מהחיים. גם ההורים המסורים ביותר (או אולי דווקא ההורים המסורים ביותר) רוצים וזקוקים לייעוץ והכוונה. לעיתים יהיה צורך בפגישת ייעוץ חד פעמית, לעיתים יהיה צורך בהנחיה ממושכת יותר, ולעיתים השתתפות בקבוצת הורים תעשה את כל ההבדל. המטרה שלנו היא להתאים לכל משפחה את הטיפול שיאפשר להורים ליצור מציאות טובה וחיובית יותר, באופן המכבד והמקצועי ביותר. 

נושאים נפוצים לטיפול כוללים בין השאר התמודדות עם גילויי אלימות וחוצפה, התמודדות עם פחדים וחרדות, הורות לילדים עם צרכים מיוחדים כגון קשיי קשב וריכוז או אוטיזם, התמודדות עם התמכרות למסכים, הבניית סדר יום והרגלים תואמי גיל, הגברת שיתוף פעולה, הגברת עצמאות, פיתוח הרגלי שינה, התמודדות עם בעיות האכלה, התמודדות עם נשירה גלויה או סמויה מהלימודים, גמילה מחיתולים ומוצצים, ועוד מגוון התנהגויות מאתגרות.

הדרכות הורים וליווי אישי

הדרכת הורים וליווי אישי

להדרכת הורים פרטנית מגיעים הורים שרוצים לקבל יותר מההורות שלהם, ורוצים לתת לילדיהם ולהם עצמם את הזכות לחיות יחד באושר.

 

הורים שלעיתים מוצאים עצמם מבולבלים, מתוסכלים, כועסים, מענישים, מתרחקים, בורחים לעבודה או לא מסוגלים לצאת לעבוד, הורים שמתקשים ביצירת תקשורת משפחתית חיובית למרות כל הרצון והכוונה הטובה.

 

הורים שמתמודדים עם מגוון אתגרים שילדים מציגים: סירוב, קשיי קשב וריכוז, אלימות פיזית, התקפי זעם, קללות, פגיעה עצמית, קושי חברתי, בעיות האכלה, התמכרות למסכים, התנהגויות סיכון, קשיים בפרידה מחיתולים, ועוד מגוון אתגרים נפוצים.

 

בשבילם הקמנו את המרכז שלנו.

קבוצות הורים קבוצות הנחיית הורים

קבוצות הורים

הילדים הנפלאים שלכם ייחודיים, זה נכון, אך לא תופתעו לגלות כי יש לכם הרבה במשותף עם הורים אחרים.

 

​קבוצות ההורים של המרכז הן הרבה יותר מ"קבוצת תמיכה". בקבוצות ההורים מקבלים כלים פרקטיים ובטחון להתמודד עם האתגרים שמאפיינים את המציאות בבית. המטרה היא לאפשר לכם ההורים ליצור מציאות טובה וחיובית יותר. 

 

בכל מפגש הזמן מתחלק בין הוראה פרונטלית קצרה, שבמהלכה מוצגים כלים התנהגותיים מוכחים, לבין תרגול של המיומנויות ההוריות שנלמדו, כדי לוודא שההורים באמת קיבלו כלים שהם יכולים לקחת איתם הביתה. בנוסף המפגש כולל דיון המאפשר שיתוף באתגרים אישיים ולמידה מנסיונם של הורים אחרים, וכן הרבה משחק, צחוק והנאה.

הרצאות חד פעמיות להורים

הרצאות חד פעמיות

המרכז לניתוח התנהגות מקיים הרצאות בנושאים מרתקים במגוון נושאים הנוגעים לכם, ההורים.

 
מטרת ההרצאות הינה להנגיש את עולם הידע הרחב של ניתוח התנהגות באופן ברור, פשוט ומתובל בהרבה הומור.

ההרצאות מותאמות לגורם המזמין, ועוסקות בדילמות הוריות נפוצות כגון התמודדות עם התמכרות למסכים, בניית אווירה מכבדת ונעימה בבית, אכילה בררנית ובניית הרגלי אכילה בריאים, הפחתת סירובים ובניית הענות, ועוד.


הרצאות ניתנות לועדי הורים, לועדי עובדים ולחברות עסקיות. צרו עימנו קשר בטופס המקוון לקבלת פרטים נוספים והתאמת ההרצאה עבורכם.